Ponadczasowe meble w stylu angielskim

Meble w stylu angielskim są ponadczasowe. Błędnie kojarzone są z epokami, których świetność minęła już wieki temu. Jest wręcz odwrotnie – styl angielski często można dzisiaj spotkać w wielu domach.

Przytulne wnętrza i meble w stylu angielskim

Meble w stylu angielskim kojarzone są przede wszystkim z…Wielką Brytanią, jak też sama nazwa wskazuje. Może dlatego niektórzy kojarzą je z sielskimi, wiejskimi, przytulnymi klimatami, które skłaniają człowieka do odpoczynku. To fakt – w tym państwie wyspiarskim można spotkać wiele małych wioseczek, które rozlokowane są pomiędzy równie urokliwymi uliczkami. Ale nie zapominajmy, że Anglia to także duże, prężnie rozwijające się miasta, jak chociażby Londyn. Jak więc widać można w tym stylu spotkać różnego rodzaju połączenia stanowiące o ich ponadczasowości.

Meble w stylu angielskim – kolory

Skoro już wiemy z czym mamy kojarzyć styl angielskim, to czas na to, aby przyjrzeć się kolorom, jakie dostępne są w tym momencie. Przede wszystkim mamy tutaj do czynienia z jasnymi pastelowymi kolorami, jak chociażby róż, beż, błękit. To także bardzo duża ilość kwiatów, które mogą pojawiać się chociażby pod pięknie wykonanymi zdobieniami na meblach. Meble w stylu angielskim warto wybierać w kolorze białym. Jest to spowodowane tym, że jest to kolor uniwersalny, który w razie czego można dopasować do innych motywów aranżacyjnych, jak chociażby glamour. Stawiajmy na ciekawe dodatki dopasowane kolorystycznie, których w tym przypadku może być naprawdę bardzo duża ilość. 

 

http://warnstam.org/czaprak-co-nalezy-o-nim-wiedziec/ http://researchmarket24.com/termobuty-do-jazdy-konnej-czyli-wybieramy-wlasciwie-obuwie/ http://rosequarterdevelopment.org/samodzielny-wyjazd-na-oboz-narciarski/