Podłogi Quick Step Majestic  

Dobrze skomponowana i sprawdzona podłoga jest jednym z najważniejszym elementów każdego pomieszczenia. To ona sprawia, że użytkownicy czują się komfortowo w określonym pomieszczeniu. Podczas projektowania własnego ,,gniazdka” bądź wymiany podłóg w już wysłużonym mieszkaniu przychodzi pytanie – jaką podłogę najlepiej wykonać? Podłogi Quick Step Majestic są jednymi z najbardziej naturalnych i funkcjonalnych podłóg w branży.

 

Quick Step Majestic – naturalny kolor pustynnego dębu

 

Quick Step Majestic to tak naprawdę wysokiej jakości panele, które do złudzenia kolorem i wyglądem przypominają pustynny dąb. To klasyczny model, który wpasuje się w preferencje nawet najbardziej wymagających klientów. Dzieje się to nie tylko poprzez piękną prezencję, która wygląda niczym naturalne deski, ale również poprzez funkcjonalność paneli Quick Step, która stoi na bardzo wysokim poziomie.

 

Panele Quick Step Majestic są jedne w swoim rodzaju. Wykładając je na swoje podłogi można z powodzeniem zdecydować się na instalację ogrzewania podłogowego, które ociepli zmarznięte stopy w najchłodniejsze dni. Takie ogrzewanie podłogowe jest cenione coraz bardziej z roku na rok – zwłaszcza w przypadku jego instalacji w łazience podłogowej. I tutaj fakt, na który nie da się nie zwrócić uwagi – panele Quick Step Majestic mogą być układane nawet w łazience! Wiele osób aż drży na myśl o zalaniu paneli i uszkodzenia ich wewnętrznej struktury. Bowiem wyroby drewnopodobne są jak gąbka – bardzo dobrze chłoną całą wilgoć, która niszczy je od środka. Jednak panele Quick Step Majestic są pokryte specjalnymi warstwami hydrofobowymi, które nie dopuszczają do dostania się wilgoci do wnętrza paneli. Dzięki temu nawet po większych zawilgoceniach struktura paneli nie zostaje popsuta. Dodatkowym atutem, które chronią przed dostaniem się wilgoci do wnętrza paneli są systemy Uniclic. Umożliwiają idealne dopasowanie – deska do deski.

 

System Uniclic gwarantuje nie tylko wodoodporność, ale również bardzo łatwy montaż, który może być wykonany przez każdego amatora majsterkowania – bez zbędnej pomocy z zewnątrz, którą z reguły trzeba opłacać.

 

Podsumowanie

 

Czasem ciężko jest wybrać odpowiednie podłogi do swojego salonu, łazienki czy sypialni. Wiele firm kusi innowacyjnymi technologiami, które często w przyszłości okazują się niewypałem. Panele Quick Step Majestic są sprawdzonym wyborem, który został skonstruowany przez doświadczoną firmą z historią – to właśnie takie produkty najbezpieczniej wybierać.