Deante – dlaczego warto wybrać?

Deante to polska firma, która stała się liderem na rynku wyposażenia łazienek, głównie ceramiki łazienkowej. Zaufanie klientów zdobyła dzięki wysokiej jakości produktów oraz różnorodnej stylizacji, pasującej do różnorodnych aranżacji.

Krótka historia Deante

Deante powstało ponad 30 lat temu skupiając się głównie na produkcji wysokiej jakości ceramiki łazienkowej. Na początek oferta obejmowała umywalki, miski wc, bidety. Z biegiem czasu doszły wanny oraz kabiny prysznicowe. Cały czas priorytetem była wysoka jakość produktów. Najlepsze materiały, dokładne wykonanie. Dzięki temu firma zdobyła rzesze wiernych klientów.Kolejnym krokiem w rozwoju firmy był eksport produktów na rynki zagraniczne. I tu znowu sukces. Wysoka jakość, ciekawe wzornictwo oraz atrakcyjne ceny sprawiły, że obecnie Deante eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów na całym świecie.

Tak dynamiczny rozwój Deante pozwolił na inwestowanie w nowe zakłady produkcyjne i wdrażanie najnowszych technologii, które pozwalają nadążać za oczekiwaniami klientów. To spełnienie ich wymagań jest głównym motorem napędowym rozwoju firmy.

Ceramika Deante

Ceramika Deante to obecnie bardzo szeroka oferta wyposażenia nie tylko łazienek, ale także kuchni. Firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyła kilka kolekcji spójnych stylistycznie, które umożliwiają dopasowanie ceramiki do ogólnej aranżacji kuchni lub łazienki.

Nadążając za najnowszymi trendami stylistycznymi, Deante poza klasyczną ceramiką białą, oferuje także ceramikę kolorową. Do wyboru kolor czarny, szary, antracyt, a dla odważnych także zielony i żółty.

Bez względu na kolor, ceramika Deante odznacza się idealną gładkością powierzchni, co ma znaczenie w utrzymaniu ich w nienagannej czystości.

Armatura Deante

Armatura jest nie tylko wizualnym uzupełnieniem ceramiki, ale przede wszystkim ma znaczenie funkcjonalne. Trwała, dobrze dopasowana, ergonomiczna ułatwia mycie i korzystanie z codziennych kąpieli. Design baterii bez problemu można dopasować do aranżacji kuchni lub łazienki, wybór jest bardzo szeroki.

Armatura Deante wyróżnia się przede wszystkim jakością. Najlepiej świadczy o tym fakt, że producent udziela na swoje produkty 7-letniej gwarancji. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości oraz innowacyjnych technologi. To przede wszystkim te ostatnie pozwoliły na stworzenie baterii oszczędzających wodę, które doskonale wpisują się w ekologię, bez zmiany komfortu codziennych kąpieli.

Więcej informacji znajdziesz na stronie armatura deante.